Hakkımda

SerdarBayram.Net HAKKINDA

Serdarbayram.net 14 Haziran 2009’da yayına başlamış olan ana konuları teknoloji, internet ve wordpress , Bilişim sistemleri olan kişisel bir teknoloji blogudur.
Güncel teknolojiyi ve farklı bakış açısıyla sunmaya ziyaretçilerine teknoloji haberlerini, Network, Windows ve Linux platformlarındaki yenilikleri sunmayı hedefleyen serdarbayram.net, amacı heryerde olan bilgi değil farklı ve özgün bilgi paylaşımı amacıyla bugüne kadar yayın hayatına devam etti ve ediyor.

SERDAR BAYRAM HAKKINDA

Serdar Bayram Kimdir?

Adana doğumluyum . Uzun zamandır bilgisayar sistemleri ile ilgileniyorum ama bu işlere Comodore ile başlamadım ilk bilgisayarımda bir Amiga değildi. Windows ve Sistem kavramının ülkemize girişi ve yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte bilgi teknolojilerine merak sardım ve hayatıma bu doğrultuda yön verdim. Lise yıllarında başlayan çalışmalarım, 17 senelik profesyonel iş hayatım  ile yoluma devam etmekteyim.

Herkesin her konuda yazabildiği günümüz internet dünyasında doğru bilgiye ulaşmanın zorluğunun farkında olan biri olarak üzerinde çalıştığım konular ile ilgili makaleler, kısa notlar ve uygulama yöntemleri gibi dökümanlar hazırlamaya çalışıyorum (zaman elverdikçe). Bu çalışmaları ise gezmekte olduğunuz blog üzerinden paylaşıyorum.

Başa dön tuşu