Gizlilik Politikası

Kullanım Koşulları

Giriş

www.Serdarbayram.net alan adı ile yayın yapan bu siteyi, direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar

“Bu site” ve “Serdarbayram.net” : www.Serdarbayram.net alan adıyla yayın yapan web sitesini ve bu web sitesinin sahibini ve/veya sahiplerini ifade eder.
“Kullanıcı” : Bu siteyi direkt ve/veya dolaylı olarak ziyaret eden üye veya ziyaretçi konumundaki kişiyi ifade eder.
“Site İçeriği”: Bu sitede yer alan tüm bilgi, yazı, görsel, işitsel mesaj, video, tasarım, isim, logo, marka, veri, kod ve diğer tüm bilgi ve materyalleri ifade eder.
“Yazar” ve “Yazarlar”: Site içeriğinin oluşmasını sağlayan veya site içeriğinin oluşmasına katkıda bulunan 3. şahısları ifade eder.

Yazılar

Serdarbayram.net (altta Sb olarak geçicektir.) web sitesi tasarımi ve teknoloji üzerine kişisel haber ve yazıların bulunduğu bir blog sitesidir.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Serdarbayram.net’yi ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir. Bu bölümleri kullanabilmek için bazı durumlarda üye girişi yapmanız gerekebilir.

Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılıcaksa serdarbayram.net kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
Yazı içerikleri internette kullanılıcaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.
Bu yazı serdarbayram.net Blog‘dan Alınmıştır.
Kaynak : serdarbayram.net
Yada sitenizden serdarbayram.net adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkım vardır.

Site İçeriği, Diğer Site Linkleri ve Kullanıcı Yorumları

Serdarbayram.net’nin sunduğu site içeriğinin bazı bölümleri yazarlar tarafından sağlanmaktadır. Site içeriğinde belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, öneri ve diğer içeriğin sağlayıcısı yazar ve yazarlar gibi 3. şahıslar olduğu durumlarda, Serdarbayram.net bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan hiç bir koşul altında sorumlu değildir.
Ayrıca, bu sitede diğer sitelerin linkleri (dış bağlantılar) bulunabilir. Serdarbayram.net, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Sitedeki Linkler

Sb‘de bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

Değişiklik Hakları

Serdarbayram.net, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Serdarbayram.net herhangi bir zamanda ve kullanıcıya haber vermeksizin kullanım şartlarında ve gizlilik politikasında çeşitli düzenlemeler yapabilir. Bu düzenlemeler, eklemeler, değişiklikler ya da iptallerin takibi tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, Serdarbayram.net’yi kullanmakla bu olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı İlişkileri

Serdarbayram.net, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Serdarbayram.net’nin diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Serdarbayram.net, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların yorum beyanlarını kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları

Serdarbayram.net, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden site içeriği barındırmaktadır. Serdarbayram.net, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif haklarına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve Serdarbayram.net’nin yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda Kullanıcı Serdarbayram.net’nin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir.

Kullanıcı bu siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

İletişim Bilgileri

Bu gizlilik politikası hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim formunu kullanarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Başa dön tuşu